Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach


Logo Szkoły Podstawowej nr 1
K
O
N
K
U
R
S
Y
liść

Jesienny świat

I miejsce medal Zuzanna Wróbel, Ic
medal Kinga Grzesiak, IIIa
medal Bartosz Dworniczak, IIIb
II miejsce medal Antoni Płachetka, Ic
medal Paulina Gładych, IIIc
medal Kacper Kuśmierczyk, IVc
III miejsce medal Selena Wachta, Ib
medal Agnieszka Pawłowska, IId
medal Magdalena Kuczek, IIIe

liść

Międzyświetlicowy konkurs jesienny

I miejsce medal Bartosz Dworniczak, IIIb
III miejsce medal Kinga Grzesiak, IIIa

gwiazda

Pokaż swój talent!

I miejsce medal Julia Tasarz, IIIf
II miejsce medal Paulina Gładych, IIIc
medal Hanna Urbańska, IVe
III miejsce medal Laura Krufczyk, Zuzanna Kudłacik, Sonia Gęgotek, Blanka Selega i Martyna Werner, IIIa
wyróżnienia medal Emilia Chorób, IIIf
medal Paulina Gorel i Milena Baran, IIIf
medal Dominika Jędrzejczyk, Paulina Dziewięcka i Zuzanna Zielińska, IIIa

gwiazda

Konkurs tańca indywidualnego

I miejsce medal Mateusz Plewiński, Id
medal Laura Krufczyk, IIIa
II miejsce medal Wiktoria Sawicka, IIIc
III miejsce medal Julia Prędota, Id
medal Zuzanna Kudłacik, IIIa
medal Blanka Selega, IIIa
wyróżnienia medal Paulina Strzelczyk, IIb
medal Milena Gąszczyk, IIb
medal Martyna Werner, IIIa

gwiazda

Konkurs tańca indywidualnego (2. edycja)

I miejsce medal Zuzanna Kudłacik, IIIa
II miejsce medal Jessica Siwiec, IIIb
III miejsce medal Edyta Salbert, IIIb
medal Wiktoria Sawicka, IIIc

misiek przy książce

Opowieści własnej treści

I miejsce medal Daria Kremer, IVe
II miejsce medal Julia Tasarz i Milena Baran, IIIf
III miejsce medal Zuzanna Zielińska, IIIa
medal Dominika Jędrzejczyk i Sonia Gęgotek, IIIa

kwiatek

Pierwsze oznaki wiosny

I miejsce medal Nikola Bątor, Id
medal Alicja Spaleniak, IId
medal Bartosz Mateja, IIIa
II miejsce medal Nadia Siekierska, Ia
medal Ogla Bacior, IId
medal Szymon Bek, IIIa
III miejsce medal Mateusz Plewiński, Id
medal Zuzanna Kudłacik, IIIa
medal Emilia Rybska, IVc

prace ręczne

Z kredą w ręku: Mój ulubiony zwierzak

I miejsce medal Nikola Bątor, Id
II miejsce medal Oliwia Wąś, IIa
III miejsce medal Anna Zielińska i Emilia Barcikowska, IIa i IIc

pióro

Konkurs ślōnskij godki

I miejsce medal Bartosz Dworniczak, IIIb
II miejsce medal Paulina Gładych, IIIc
III miejsce medal Jakub Mołdrzyk, Ib
wyróżnienie medal Nadia Siekierska, Ia
horizontal line
∴∵∴∵∴∵∴∵∴∵∴ code by: ☣ ∫ıмα+ ┆ © SP1 2012-2018 ∴∵∴∵∴∵∴∵∴∵∴

powered by: Notepad++ XAMPP Smarty Template Engine Inkscape Advanced Renamer Easy Thumbnails Pixabay Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!